top of page

Ogłoszenia na 5 maja 2024

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

na 6 Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego

- 5 maja 2024 -

 

1. Dziś po wieczornej Mszy św. męski różaniec.


2. Jutro, tj. w poniedziałek zapraszamy na Mszę św. w intencji p. Burmistrza i nowej Rady Gminy przed rozpoczęciem nowej kadencji pracy i służby naszemu społeczeństwu. Msza św. zostanie odprawiona o godz. 10.00.


3. Przez cały maj, każdego dnia zapraszamy na śpiew Litanii loretańskiej przed wieczorną Mszą św.


4. Dzieci swoją pierwszą majówkę będą mieć w środę, o godz. 17.00. Dzieci spotykają się przy grocie Matki Bożej.


5. Ponieważ dużymi krokami zbliża się uroczystość Pierwszej Komunii w naszej parafii – która dla przypomnienia odbędzie się w sobotę 18 maja – od tego tygodnia rozpoczną się próby dla dzieci przed tą uroczystością. Próby będą według podanego dzieciom i rodzicom grafiku.


6. W przyszłą niedzielę swoje spotkanie będzie mieć młodzież przygotowująca się do Bierzmowania. Katecheza po wieczornej Mszy św. Obecność na niedzielnej Eucharystii i na katechezie obowiązkowa.


7. Zapraszamy wszystkie dzieci na kolejną Górę Tabor Junior, która w tym roku odbędzie się 15 czerwca w Marszewie koło Goleniowa. W programie – jak zawsze wiele atrakcji. Koszt wyjazdu – autokar i posiłek – 60 zł.


8. Udało się naprawić balkony na plebanii. Ostatecznie koszt remontu wyniósł 16 000 zł. Ufamy, że już zniknął problem zalewania.

W dalszym ciągu poszukujemy sponsorów i ofiarodawców budowy kapliczki Matki Bożej na rogu ul. Mickiewicza i Szkolnej.


9. INTENCJE.

 

ks. Bogusław Kozioł SChr, proboszcz

198 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page