top of page
  • ParafiaDobrzany

Ogłoszenia na III niedzielę w ciągu roku (23.01.2022)


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na III niedzielę w ciągu roku - 23 stycznia 2022 -


1. Praktycznie zakończyliśmy tegoroczną WIZYTĘ DUSZPASTERSKĄ, choć co prawda jest jeszcze kilka indywidualnych zaproszeń. W przyszłą niedzielę spróbujemy podsumować tegoroczną kolędę, ale już dziś z serca dziękujemy tym, którzy zaprosili księży do swoich domów, a także tym, którzy skorzystali z zaproszenia na tzw. Msze kolędowe.


2. Wracamy do STAŁEGO GRAFIKU NABOŻEŃSTW i w sposób szczególny zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od wtorku do piątku włącznie na godz. 17.00.

Do końca ferii zimowych natomiast nie będzie jeszcze Mszy św. w tygodniu na naszych wioskach.


3. W tym tygodniu odbędą się KATECHEZY dla KANDYDATÓW do BIERZMOWANIA z klas 8. W czwartek, 27 stycznia, po Mszy św. - grupa z Dobrzan i Kóz, a w piątek, 28 stycznia, po Mszy św. grupa z pozostałych miejscowości. Katechezy są obowiązkowe.


4. FORMACYJNE SPOTKANIE Caritas odbędzie się w sobotę, 29 stycznia, o godz. 19.00 w salce przy plebani. Serdecznie zapraszamy.


5. Ponawiamy swoje ZAPROSZENIE NA PIELGRZYMKI, które planujemy w tym roku. W sposób szczególny polecamy pielgrzymkę śladami św. Jana Pawła II w czerwcu. Jest ona krótsza, zakwaterowanie będzie w jednym miejscu i przede wszystkim będzie ona w kraju, więc można ominąć wiele restrykcji związanych z epidemią.


6. W ubiegłą NIEDZIELĘ INWESTYCYJNĄ na tacę zebraliśmy 3 770 zł. Z serca dziękujemy za każdą ofiarę.


7. INTENCJE.


8. W minionym tygodniu zmarł śp. KRZYSZTOF STAROPIĘTKA z Dobrzan.

Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci.

Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.


ks. Bogusław Kozioł SChr, proboszcz

253 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page