top of page

Ogłoszenia na III Niedzielę Wielkiego Postu

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

na III Niedzielę Wielkiego Postu

- 3 marca 2024 -

 

1. Rozpoczynamy dziś parafialne rekolekcje wielkopostne, które potrwają do najbliższej środy. Rekolekcje prowadzi ks. Mariusz Sokołowski, chrystusowiec.

Dziś, w niedzielę nauki rekolekcyjne na każdej Mszy św. i dodatkowo ks. Rekolekcjonista wygłosi kazanie pasyjne podczas nabożeństwa Gorzkich Żali.

W czasie rekolekcji w tygodniu będą dwie Msze św. – o godz. 9.00 i 18.00. Obydwie z nauką rekolekcyjną.

Oprócz tego w poniedziałek zapraszamy na różaniec za zmarłych pod krzyż na naszym cmentarzu na godz. 15.00; we wtorek na Drogę Krzyżową do kościoła również na godz. 15.00, a po wieczornej Mszy św. na uwielbienie Najświętszego Sakramentu, które poprowadzi nasz zespół Mika’el. Natomiast w środę w kościele będzie krótka konferencja i różaniec za parafię również o godz. 15.00.

Okazja do spowiedzi św. będzie przez wszystkie dni rekolekcyjne tradycyjnie przed Mszą św. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tego świętego czasu ćwiczeń duchowych.


2. Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca zapraszamy na męski różaniec po wieczornej Mszy św.


3. W piątek zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej. I dla przypomnienia dzieci takie nabożeństwo mają o godz. 16.30, a dorośli o godz. 17.30, z tym że tradycyjnie tę Drogę Krzyżową poprzedzamy modlitwą za zmarłych wspominanych w Wypominkach rocznych.


4. W piątek, 8 marca ks. Dominik odwiedzi swoich chorych z posługą sakramentalną.


5. W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. swoją konferencję ma młodzież z klasy 7, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Przypominamy, że obecność na tej konferencji jest obowiązkowa dla młodzieży, która złożyła deklarację przystąpienia do tego sakramentu.


6.  Parafialny Zespół Caritas rozprowadza świece i baranki wielkanocne.


7. INTENCJE.


8. W minionym tygodniu odbył się w naszej parafii pogrzeb śp. Stefana Plamowskiego z Dobrzan. R.i.P.


9. Wszystkim parafianom życzymy błogosławionego czasu rekolekcyjnego, a wszystkim Drogim Paniom, które będą w najbliższy piątek obchodzić swoje święto składamy najserdeczniejsze życzenia, przede wszystkim łaski upodabniania się do Najpiękniejszej z Niewiast - Maryi.

 

ks. Bogusław Kozioł SChr, proboszcz

278 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page