top of page

Ogłoszenia na IV Niedzielę Wielkiego Postu

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

na IV Niedzielę Wielkiego Postu - Laetare

- 10 marca 2024 -


1. Dziś po wieczornej Mszy św. swoją konferencję ma młodzież z kl. 7, która zadeklarowała pragnienie przystąpienia do sakramentu bierzmowania w przyszłym roku. Obecność obowiązkowa.


2. W piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową. Dzieci mają swoje nabożeństwo o godz. 16.30, a dla wszystkich jest ono o godz. 17.30. Natomiast o godz. 17.15 modlimy się za zmarłych wspominanych w Wypominkach rocznych. W niedziele zapraszamy na Gorzkie Żale na godz. 17.15.


3. Odpowiadając na apel przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski ks. abp. Stanisława Gądeckiego od soboty rozpoczniemy nowennę w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego. Nowennę tę będziemy odprawiać po Mszy św. za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli i bł. Jerzego Popiełuszki.


4. W przyszłą niedzielę zapraszamy na odpust do Kępna z racji przypadającej w przyszłym tygodniu uroczystości ku czci św. Józefa. Msza odpustowa w niedzielę, 17 marca o godz. 13.00.


5. W kruchcie można nabyć świece i baranki wielkanocne, które rozprowadza Caritas.


6. W przyszłą niedzielę tacę przeznaczymy na inwestycje.

Równocześnie informujemy, że nasz podjazd do kościoła nie jest jeszcze skończony. Oczekujemy na zamontowanie barierek. Mają być skończone przed świętami. Więcej na temat podjazdu poinformuje ks. Proboszcz w przyszłą niedzielę, bo znów pojawiają się w tej kwestii pewne niedomówienia.


7. Ponawiamy zaproszenie na pielgrzymkę na Sycylię. Jest już bardzo dużo osób zapisanych, ale dosłownie brakuje jeszcze kilku, by osiągnąć minimum, by pielgrzymka się odbyła.


8. INTENCJE.


9. W minionym tygodniu odbył się w naszej parafii pogrzeb śp. WIESŁAWA KOSMALI z Kóz, a w najbliższym tygodniu, we wtorek odbędzie się pogrzeb śp. ADAMA BĄKA, pochodzącego z Szadzka. R.i.P.

 

 ks. Bogusław Kozioł SChr,

proboszcz

228 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page