top of page

Ogłoszenia na IV niedzielę zwykłą (b)


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

na IV Niedzielę w ciągu roku

- 28 stycznia 2024 -

  

1. W nadchodzącym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca.

W piątek swoich chorych z posługą sakramentalną odwiedzą tylko księża: Dominik i Grzegorz. Ks. Proboszcz i ks. Andrzej swoich chorych odwiedzą w piątek, w następnym tygodniu, tj. 9 lutego.

W sobotę zapraszamy tradycyjnie na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi na godz. 8.00, a później na Mszę św. na godz. 9.00.


2. W piątek, 2 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego, zwane popularnie świętem Matki Bożej Gromnicznej. M.in. z racji, że w tym dniu przypada I Piątek i księża do południa są w odwiedzinach u chorych, stąd 2 lutego w kościele parafialnym będzie tylko jedna Msza św. o godz., 18.00.

Prosimy jednak bardzo serdecznie, aby na Mszę św. zabrać tradycyjnie świece, zwane gromnicami, gdyż na początku Mszy św. dokona się obrzęd ich poświęcenia.

Z kolei poświęcenie gromnic na naszych filiach odbędzie się podczas Mszy św. w przyszłą niedzielę.


3. Jeszcze przez dwa tygodnie, czyli praktycznie do Wielkiego Postu, nie będzie w dni powszednie Mszy św. na naszych filiach.


4. Już dziś informujemy, że spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się we wtorek, 6 lutego, na plebani.


5. Ks. Proboszcz z Chociwla serdecznie zaprasza na świąteczny koncert kolędniczy w wykonaniu chóru młodzieżowego „Skała i Ogień”, który składa się z 50-ciu osób. Koncert ten odbędzie się w najbliższą sobotę, tj. 3 lutego, o godz. 19-tej w kościele w Chociwlu.


6. W ubiegłym tygodniu na inwestycje złożyliście 3 170 zł. Z serca dziękujemy za te ofiary.


7. W dalszym ciągu zapraszamy do zapisów na pielgrzymkę na Sycylię.


8. Prosimy także, aby najpóźniej do niedzieli za tydzień złożyć Wypominki roczne. Można je składać także do skrzynki przy wejściu do kościoła, do której wrzucacie również ofiary na prąd.


9. INTENCJE.


10. W minionym tygodniu w naszej parafii odbyły się pogrzeby: śp. Zofii Wilmańskiej z Ognicy i śp. Krystyny Suszczewicz z Kóz. R.i.P.

 

ks. Bogusław Kozioł SChr,

proboszcz

215 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page