top of page

Ogłoszenia na niedzielę 2 lipca


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na XIII Niedzielę w ciągu roku - 2 lipca 2023 -


1. Od dziś przechodzimy w pełni na wakacyjny grafik funkcjonowania parafii. A to oznacza, że nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu, a nabożeństwo do św. Józefa, Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz Wypominki będziemy odprawiać o godz. 17.45.

Biuro parafialne przez całe wakacje będzie czynne w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.

Przypominamy o zmienionym porządku niedzielnych Mszach św. na filiach: w lipcu Msze św. w soboty będą: w Kępnie (17.00), w Szadzku (18.00) i w Odargowie (19.00). Z kolei w niedziele w lipcu będziemy odprawiać: w Krzemieniu (8.00), w Bytowie (9.15), w Błotnie (10.30) i w Ognicy (11.45).


2. Dziś (w niedzielę) po wieczornej Mszy św. zapraszamy na Męski różaniec.


3. W tym tygodniu przypada także I Czwartek i I Piątek miesiąca. Stąd księża – oprócz ks. Marcina – udadzą się w najbliższy piątek do chorych z posługą sakramentalną.


4. W przyszłą niedzielę oficjalnie przywitamy w naszej parafii ks. Dominika, który po każdej Mszy św. udzieli błogosławieństwa prymicyjnego.


5. Do puszek w ubiegłą niedzielę - z przeznaczeniem na tegoroczne wakacyjne akcje dla dzieci i seniorów - Caritas zebrał 860 zł. Z serca dziękujemy za te ofiary.


6. Zapraszamy dzieci na wyjazd filmowy na seans „Spider-man: poprzez Multiwersum” do Szczecina, który odbędzie się w środę, 12 lipca. Wyjazd spod kościoła w Dobrzanach o godz. 8.45, a powrót ok. godz. 15.00. Koszt wyjazdu - który po części jest finansowany przez Caritas Archidiecezjalny, Parafialny Zespół Caritas oraz przez naszą Parafię - wynosi 20 zł od dziecka. W tej cenie przewidziany jest bilet do kina i przejazd autokarem. Natomiast posiłek we własnym zakresie. Więcej informacji i zapisy u p. Marty Ulewicz lub u ks. Dominika. Serdecznie zapraszamy!


7. W dalszym ciągu zwracamy się z gorącą prośbą do pań, by któraś zgłosiła się do gotowania na plebanii. Nie ukrywamy, że najlepszą kandydatką jest jakaś emerytka. Może być również pan, który np. był kucharzem.


8. INTENCJE.


9. W minionym tygodniu do wieczności odeszli z naszej parafii: śp. ZOFIA DZIELECKA z Dobrzan i śp. TOMASZ SPÓLNICKI z Dobrzan, którego pogrzeb jeszcze nie jest ustalony.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym.


ks. Bogusław Kozioł SChr, proboszcz

370 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page