top of page
  • sstawierej

Ogłoszenia na niedzielę, 22 sierpnia 2021 r.


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

na XXI niedzielę w ciągu roku - 22 sierpnia 2021 -


  1. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia ODPUSTU W KRZEMIENIU. Dziękujemy zatem mieszkańcom Krzemienia za zorganizowanie całej uroczystości oraz każdemu, kto wziął w niej udział, zwłaszcza wszystkim pielgrzymującym pieszo spod naszego kościoła parafialnego.

  2. Z kolei SPOTKANIE PRZED PIELGRZYMKĄ do Włoch odbędzie się w najbliższy wtorek, 24 sierpnia, o godz. 19.00 w naszym kościele parafialnym. Obecność obowiązkowa, przynajmniej jednej osoby, jeżeli jadą członkowie rodziny.

  3. W sobotę, 28 sierpnia, o godz. 16.00, zostanie odprawiona Msza św. dożynkowa w Szadzku.

  4. Natomiast w najbliższą niedzielę, 29 sierpnia odbędą się Dożynki gminne. Serdecznie zapraszamy na Mszę św. o godz. 11.00, a później na małe spotkanie za plebanię, gdzie odbędzie się m.in. konkurs wieńców.

  5. Najbliższa niedziela będzie ostatnią, gdy będziemy odprawiać Msze św. na filiach w porządku wakacyjnym.

  6. Na tacę w NIEDZIELĘ INWESTYCYJNĄ zebraliśmy 3 670 zł. Bardzo dziękujemy za każdą ofiarę.

  7. Serdecznie zapraszamy młodzież naszej parafii na Spotkanie Młodzieży – Góra Tabor 2021, które odbędzie się w Klępinie koło Stargardu, w sobotę, 28 sierpnia. Start o godz. 9.00, zakończenie Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00. W programie: wspaniała atmosfera i dużo radości, gry integracyjne, konkursy drużynowe, uroczysta Msza św. i możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu, konferencja na temat Cudu Eucharystycznego z Legnicy i okazja do spowiedzi, obiad i kolacja przy ognisku, spektakl teatralny i profesjonalny pokaz ratownictwa medycznego. I dużo więcej… Zgłoszenia przyjmuje ks. Sebastian. Można zgłosić się samemu przez formularz na stronie internetowej Góry Tabor: https:// goratabor.pl/zapisy/, ale mamy już kilka osób, więc proszę też o kontakt z Księdzem, żeby zebrać jedną ekipę parafialną. Razem można więcej.

  8. Gmina Dobrzany informuje, że w czwartek, 26 sierpnia, w Urzędzie Miejskim, w godz. 10.00-12.00 dyżurować będzie rachmistrz spisowy, dla wszystkich osób, które jeszcze nie zdążyły się spisać. Zapraszamy chętnych do pokoju nr 14.

  9. W minionym tygodniu do wieczności odeszła z naszej wspólnoty parafialnej śp. LUCYNA KOŹBIAŁ. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…


ks. Bogusław Kozioł SChr, proboszcz

187 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page