top of page
  • ParafiaDobrzany

Ogłoszenia na niedzielę 28 sierpnia 2022


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

na XXII Niedzielę w ciągu roku

- 28 sierpnia 2022 -


1. W czwartek - 1 września - rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Serdecznie zapraszamy na godz. 8.00 na Mszę św. w intencji dzieci, młodzieży, całego grona pedagogicznego i wszystkich pracowników szkoły.


2. W czwartek również wspominamy 83. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w naszych modlitwach o Ojczyźnie oraz o tych, którzy oddali życie w jej obronie.


3. W nadchodzącym tygodniu przeżywamy I CZWARTEK, I PIĄTEK i I SOBOTĘ miesiąca. Stąd w czwartek zapraszamy na Mszę św. naszą Liturgiczną Służbę Ołtarza wraz z rodzicami. Chcemy w sposób szczególny w tym dniu modlić się o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W piątek zaś będzie okazja do spowiedzi dla dzieci. Księża będą czekać na dzieci w konfesjonałach od 15.30. Po spowiedzi o 16.00 będzie dla nich Msza św. W tym dniu księża udadzą się także z po-sługą sakramentalną do naszych chorych. Ks. Łukasz będzie odwiedzał swoich chorych od 8.30 w kolejności: Dobrzany, Grabnica, Krzemień, Bytowo, Błotno, Ognica i Sierakowo. Prosimy cierpliwie oczekiwać. Również w piątek o 17.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, o 17.30 odmówimy koronkę do Bożego miłosierdzia za zmarłych z Wypominek rocznych, którą zakończymy litanią do NSPJ. Z kolei w sobotę zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające na godz. 8.00 i na Mszę św. na godz. 9.00.


4. 6 września (wtorek) o 19.00 odbędzie się spotkanie RADY PARAFIALNEJ. Głównym tematem będą przygotowania do naszego parafialnego odpustu.


5. Ostatnia taca inwestycyjna wyniosła 3620 zł, tym samym został pokryty koszt ławek w prezbiterium.


6. Od niedzieli, 4 września wracamy do zwyczajnego grafiku Mszy św. i nabożeństw.


7. INTENCJE.


8. Wszystkim solenizantom i solenizantkom nadchodzącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia. A wszystkim Parafianom i Gościom niech Pan Bóg hojnie błogosławi. Wasi duszpasterze.


ks. Marcin Bińkowski SChr,

wikariusz

186 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page