top of page

Ogłoszenia na niedzielę 3 września 2023


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na XXII niedzielę w ciągu roku - 3 września 2023 -


1. Dziś po wieczornej Mszy św. zapraszamy na męski różaniec.


2. Jutro, w poniedziałek, 4 września rozpoczynamy oficjalnie nowy rok szkolny. Wszystkich uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły zapraszamy na Mszę św. na godz. 8.30, podczas której pobłogosławimy przybory szkolne. Po Mszy św. uczniowie zostaną zawiezieni do szkoły, gdzie odbędzie się dalsza część uroczystości.


3. Od poniedziałku wracamy do normalnego grafiku funkcjonowania parafii.

Zapraszamy więc od poniedziałku do piątku włącznie na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Nabożeństwa będą jak do tej pory – we wtorki do św. Józefa, w środy Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, w czwartki do św. Michała Archanioła, a w piątki Wypominki roczne.

Zmieniamy za to godziny otwarcia Biura parafialnego. Będzie ono czynne w poniedziałki i w piątki po wieczornej Mszy św. mniej więcej do 19.30, a w środy bez zmian, czyli od 16.00 do 16.45.


4. W sobotę, 9 września ks. Dominik i ks. Grzegorz wyjeżdżają z grupą młodzieży na kolejne Spotkanie Formacyjne Młodych do Klępina k. Stargardu. Wyjazd o godz. 9.45 spod kościoła w Dobrzanach. Powrót ok. 20.30. Wyżywienie jest na miejscu zapewnione.


5. W przyszłą niedzielę odbędzie się beatyfikacja rodziny Ulmów. Warto śledzić to wydarzenie poprzez media.


6. W dalszym ciągu prosimy Rodziców dzieci pierwszokomunijnych z przyszłego roku o zabranie z zakrystii Deklaracji i ich podpisanie.


7. Ponieważ w przyszłym roku nie będzie w naszej parafii Bierzmowania młodzieży ze szkoły podstawowej, to bardzo prosimy, aby osoby, które chciałyby się do tego sakramentu przygotować o zgłoszenie tej intencji ks. Grzegorzowi i najlepiej by to uczyniły do naszego odpustu parafialnego, czyli do 29 września.


8. Bardzo prosimy osoby zapisane na pielgrzymkę do Grecji o dokonanie zaległej wpłaty i podanie wymaganych danych. Prosimy uczynić to do 8 września, czyli do najbliższego piątku.


9. INTENCJE.


10. W minionym tygodniu do wieczności z naszej parafii odeszła śp. KRYSTYNA CZUPRYNIAK z Dobrzan. R.i.P.


ks. Bogusław Kozioł SChr, proboszcz

173 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page