top of page

Ogłoszenia na niedzielę 30 czerwca

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

na 13. Niedzielę w ciągu roku

- 30 czerwca 2024 -

 

1. Od poniedziałku przechodzimy na wakacyjny grafik funkcjonowania parafii. Oznacza to, że w tygodniu nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu. Pozostaniemy tylko przy samych nabożeństwach o godz. 17.45. I tak dla przypomnienia: we wtorek będzie nabożeństwo do św. Józefa, w środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek – Wypominki roczne.

Godziny odprawiania Mszy św. w kościele parafialnym – zarówno w niedziele, jak i w tygodniu pozostają bez zmian, z wyjątkiem Pierwszych Sobót, gdy nie będzie Mszy św. o godz. 9.00, a będzie zwyczajowo o godz. 18.00.

Biuro parafialne w lipcu i w sierpniu będzie czynne od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy św.

Więcej zmian będzie natomiast na naszych filiach. W lipcu niedzielne Msze św. będą odprawiane wieczorem w sobotę w trzech naszych kościołach: w Ognicy o godz. 17.00, w Błotnie o godz. 18.00 i w Bytowie o godz. 19.00. W pozostałych kościołach Msze św. będą w niedziele. I tak: w Krzemieniu o godz. 8.00; w Kępnie o godz. 9.30; w Odargowie o godz. 10.45 i w Szadzku o godz. 12.00.

Na filiach nie będzie Mszy św. w tygodniu.


2. W najbliższym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota miesiąca. W piątek z posługą sakramentalną do chorych udadzą się tylko ks. Andrzej i ks. Grzegorz. W Pierwszą Sobotę – jak to było wyżej wspomniane - będzie Msza św. tylko o godz. 18.00.


3. W przyszłą niedzielę zapraszamy na męski różaniec po wieczornej Mszy św.


4. INTENCJE.


5. W minionym tygodniu do wieczności odeszła śp. Teresa Brzozowska. Jej pogrzeb w najbliższy czwartek, tutaj w Dobrzanach, o godz. 14.00. R.I.P.


ks. Bogusław Kozioł SChr, proboszcz

171 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page