top of page
  • ParafiaDobrzany

Ogłoszenia na niedzielę 31 lipca 2022

Zaktualizowano: 6 sie 2022


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na XVIII niedzielę w ciągu roku - 31 lipca 2022 -


1. Dzisiaj w nocy nasi pielgrzymi wyjechali na PIELGRZYMKĘ do MEDJUGORIE. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach. Wrócą w przyszłą niedzielę w nocy.


2. W tym tygodniu przypada I CZWARTEK, I PIĄTEK i I SOBOTA MIESIĄCA. Z racji czasu wakacyjnego i pielgrzymkowego do swoich chorych udadzą się tylko ks. Tadeusz i ks. Sebastian.

W I Sobotę nie ma Mszy św. o godz. 9.00 rano.


3. Od najbliższej soboty, tj. 6 sierpnia ZMIENIA SIĘ ROZKŁAD MSZY św. na naszych FILIACH. I tak: w soboty będziemy odprawiać niedzielne Msze św. - w Kępnie (17.00), w Szadzku (18.00) i w Odargowie (19.00); a w niedzielę Msze będą - w Krzemieniu (8.00), w Bytowie (9.15), w Błotnie (10.30) i w Ognicy (11.45).


4. W najbliższą sobotę, 6 sierpnia będziemy przeżywać ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO.

W tym dniu przypada odpust w naszym kościele filialnym w Odargowie. Msza św. o godzinie 15.00, a później mieszkańcy zapraszają na festyn. W sposób szczególny do udziału zaproszone są rodziny, bo będzie dużo atrakcji dla dzieci. Oczywiście w sobotę, 6 sierpnia w Odargowie nie będzie Mszy św. o godz. 19.00.


5. Przypominamy o INWENTARYZACJI WYROBÓW ZAWIERAJĄCYCH AZBEST, która rozpocznie się 1 sierpnia. Prosimy o współpracę i pomoc pracownikom firmy „Grinis”.


6. W ubiegłą niedzielę w ramach AKCJI św. KRZYSZTOFA, przy poświęceniu samochodów, zebraliśmy 960 zł. Pieniądze te zostały już przekazane MIVA Polska na zakup nowych pojazdów dla misjonarzy. Z serca dziękujemy za ofiary.


7. INTENCJE.


8. W minionym tygodniu do wieczności odeszła śp. CZESŁAWA KISIEL z Błotna.

Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.


ks. Bogusław Kozioł SChr, proboszcz

192 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page