top of page
  • ParafiaDobrzany

Ogłoszenia na niedzielę Chrztu Pańskiego


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na niedzielę Chrztu Pańskiego - 9 stycznia 2022 -


1. Dzisiejsza niedziela Chrztu Pańskiego jest ostatnią w okresie Bożego Narodzenia. Od jutra rozpoczynamy OKRES ZWYKŁY, jednakże zgodnie z tradycją możemy aż do 2 lutego śpiewać kolędy. Również dopiero po 2 lutym posprzątamy dekorację świąteczną.


2. W tym tygodniu na MSZE KOLĘDOWE zapraszamy mieszkańców z ulic: w poniedziałek - ul. Mickiewicza, Zacisze, Strażacka; we wtorek - ul. Os. Majowe (ul. Szkolna, Spółdzielcza, Orzechowa, Robotnicza, Majowa, Brzozowa, Lipowa, Łąkowa); we środę - ul. Stargardzka, Kościuszki, Cmentarna; w czwartek - ul. Jana Pawła II (numery parzyste); w piątek - ul. Jana Pawła II (numery nieparzyste); w sobotę - ul. Zielona, Cicha, Spokojna, Wiosenna, Zaułkowa, Spacerowa, Ogrodowa, Pogodna, Leśna.

Natomiast WIZYTA DUSZPASTERSKA na zaproszenia w tym tygodniu będzie: dzisiaj w niedzielę - w Sierakowie; w poniedziałek - ul. Staszica, Spółdzielcza i Słoneczna; we wtorek - 1) ul. Mickiewicza, Stargardzka, 2) Kozy; w środę - Ognica (dwóch księży); w czwartek - Dolice i Krzemień (dwóch księży); w piątek - Szadzko (dwóch księży); w sobotę (od godz. 10.00) - Odargowo i Bytowo; w niedzielę (16.01.) - Kępno.


3. Zapraszamy do salki na KATECHEZĘ dzieci przygotowujące się do I Komunii św. Katecheza będzie dla dzieci z grupy I i odbędzie się tradycyjnie w salce, w czwartek, 13 stycznia o godz. 16.00.


4. Składkę z przyszłej niedzieli przeznaczymy na INWESTYCJE.


5. Można zabierać kartki na WYPOMINKI ROCZNE i prosimy, aby zostały one zwrócone do ostatniej niedzieli stycznia.


6. Przypominamy i zapraszamy do zapisów na wyjazdy:

- na OBÓZ NARCIARSKI do Szczyrku, są jeszcze wolne miejsca;

- na pielgrzymkę w czerwcu ŚLADAMI ŚW. JANA PAWŁA II;

- i na pielgrzymkę do MEDJUGORJE na przełomie lipca i sierpnia.

Na temat pielgrzymek można przeczytać więcej na stronie parafialnej, w gablocie oraz zostały wystawione kartki w kruchcie z programem.


7. INTENCJE.


ks. Bogusław Kozioł SChr, proboszcz

336 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page