top of page

Ogłoszenia na Niedzielę Słowa Bożego


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

na III Niedzielę w ciągu roku

- 21 stycznia 2024 -

 

1. Wczoraj, w sobotę zakończyliśmy tegoroczne odwiedziny duszpasterskie, zwane kolędą.

Bardzo dziękujemy wszystkim Parafianom, którzy otworzyli drzwi swoich domów, aby móc przez chwilę pomodlić się z Wami i udzielić Bożego błogosławieństwa. Dziękujemy za wszystkie rozmowy i serdeczne przyjęcie, a także dziękujemy za ofiary, które składaliście przy tej okazji.

Był to – jak odczytujemy – piękny i błogosławiony czas.


2. Jutro, w poniedziałek, na początku drugiego tygodnia ferii ks. Dominik i ks. Grzegorz wyjeżdżają z dziećmi na zimowisko. Wrócą w najbliższą sobotę. Prośmy dla nich wszystkich o bezpieczną podróż, ale też szczęśliwy pobyt.


3. W dalszym ciągu nie będzie w tygodniu Mszy św. na naszych filiach.


4. Dzisiejsza taca jest inwestycyjna. Za wszystkie ofiary z serca dziękujemy.

W najbliższym tygodniu zostanie zamieszczone na stronie parafialnej sprawozdanie za 2023 r. Będzie to sprawozdanie duszpasterskie, ale także informacja na temat inwestycji przeprowadzonych w ubiegłym roku.

Prosimy także o składanie ofiar na prąd na ogrzewanie kościoła i już teraz za te ofiary również dziękujemy.


5. Przypominamy o składaniu Wypominek rocznych.7. INTENCJE.


8. W minionym tygodniu do wieczności odeszli z naszej parafii: śp. Stanisław Kempf z Dobrzan oraz śp. Ryszard Raszewski z Dobrzan. R.i.P.


9. Wszystkim kochanym Babciom i Dziadkom składamy z okazji ich święta najserdeczniejsze życzenia.


ks. Bogusław Kozioł SChr,

proboszcz

196 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page