Ogłoszenia na Niedzielę Słowa Bożego

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na III niedzielę w ciągu roku - 22 stycznia 2023 -

1. Plan na OSTATNI TYDZIEŃ KOLĘDY wygląda następująco:

- w poniedziałek od godz. 15.30 – Ognica;

- we wtorek od godz. 15.30 – Bytowo;

- w środę od godz. 15.30 – Krzemień oraz Grabnica i Dolice;

- we czwartek od 16.00 – Okole i Kielno, oraz przeniesiona z 17 stycznia kolęda w Dobrzanach, na ul. Jana Pawła II, nr 26, 28, 30 i 32. Na czwartek planujemy także kolędę uzupełniającą. Prosimy zatem o zgłaszanie do środy adresów, które z różnych przyczyn nie mogły przyjąć kolędy w terminie, a chcą to jeszcze uczynić.

2. BIURO PARAFIALNE w tym tygodniu również jeszcze będzie czynne tylko po telefonicznym zgłoszeniu.

3. Prosimy do końca miesiąca składać kartki na WYPOMINKI ROCZNE.

4. Dzisiejsza niedziela jest ustanowiona przez papieża Niedzielą Słowa Bożego. Ojciec Święty chce przez to zachęcić nas do czytania Pisma Świętego.

Za tydzień natomiast – ponieważ nie mógł tego uczynić dzisiaj - w naszej parafii będziemy gościć AUTORA rymowanych Ewangelii i biblijnych opowieści P. ROMANA KEMPIŃSKIEGO, czyli Romcia Tomcia. Poeta swoją literacką i muzyczną twórczością również zachęcać nas będzie do wspólnego rodzinnego czytania Pisma Świętego. Romcio Tomcio po każdej Mszy św. swoje książki podpisuje rymowanymi dedykacjami.

5. W ubiegłą niedzielę na TACĘ INWESTYCYJNĄ zebraliśmy 5 130 zł. Za każdą hojną ofiarę z serca dziękujemy.

6. SPOTKANIE RADY PARAFIALNEJ odbędzie się 30 stycznia, o godz. 19.00 na plebanii. Serdecznie zapraszamy.

7. Zapraszamy jeszcze na PIELGRZYMKĘ na DOLNY ŚLĄSK. Jest jeszcze kilka miejsc do wymaganego minimum, żeby pielgrzymka się odbyła. Serdecznie zapraszamy.

8. INTENCJE mszalne.

ks. Bogusław Kozioł SChr, proboszcz