Ogłoszenia na Oktawę Bożego Narodzenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na święto św. Szczepana - 26 grudnia 2022 -

1. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie kościoła na Uroczystość Bożego Narodzenia - dziękujemy za przygotowanie szopki oraz za przywiezienie i ustawienie choinek.

Dziękujemy także za Wasze uczestnictwo w Roratach oraz w Pasterkach.

Parafialnemu Zespołowi Caritas dziękujemy za pomoc w rozprowadzaniu opłatków, a także za organizację śniadań. Naszej dobrzańskiej piekarni dziękujemy za bułki na śniadania dla dzieci i młodzieży.

Dziękujemy każdemu, kto w jakikolwiek sposób włączył się w lepsze przeżycie przez nas wszystkich Adwentu i Świąt.

2. W najbliższym tygodniu nie będzie wieczornej adoracji Najświętszego Sakramentu. Za to 15 min. przed wieczorną Mszą we wtorek odprawimy nabożeństwo do św. Józefa, a w środę Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W sobotę przypada ostatni dzień roku. Stąd o godz. 17.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, a o godz. 17.30 nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne za kończący się rok 2022. Później o godz. 18.00 Msza św. na zakończenie roku. Serdecznie zapraszamy na adorację i Mszę św. w tym dniu.

4. W najbliższą niedzielę przypada Nowy Rok. Msze św. w kościele parafialnym, jak i na filiach według porządku niedzielnego.

Po wieczornej Mszy św. zapraszamy panów na męski różaniec.

5. Od 2 stycznia planujemy rozpocząć wizytę duszpasterską, zwaną kolędą. Plan kolędy zostanie zamieszczony na stronie parafialnej w najbliższych dniach. Jednak już dziś informujemy, że kolędę planujemy rozpocząć w poniedziałek za tydzień od ul. Kościuszki, a później ul. Mickiewicza. Kolędę w Dobrzanach będziemy rozpoczynali o godz. 16.00, na filiach o godz. 15.30, a w soboty o godz. 10.00.

6. W niedzielę inwestycyjną złożyliście 4 560 zł. Z serca dziękujemy za te ofiary.

7. INTENCJE mszalne.

8. W minionym tygodniu do wieczności odeszli śp. HENRYK CZEPIELKIEWICZ z Dobrzan i śp. ELEONORA TRYK z Bytowa. Ich pogrzeby odbędą się 28 grudnia.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

ks. Bogusław Kozioł SChr, proboszcz

459 wyświetleń0 komentarzy