top of page
  • ParafiaDobrzany

Ogłoszenia na V niedzielę w ciągu roku


- 7 lutego 2021 -


1. Dziś po wieczornej Mszy św. MĘSKI RÓŻANIEC.


2. W poniedziałek, 8 lutego, o godz. 16.30 KATECHEZA DLA DZIECI przed I Komunią Świętą. Tym razem zapraszamy dzieci z klasy III b.


3. W czwartek, 11 lutego przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. W tym dniu będziemy obchodzić XXIX ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO. Został on ustanowiony przez św. Jana Pawła II 13 maja 1992 r. w 75. rocznicę objawień fatimskich i w 11. rocznicę zamachu na Jego życie. W Internecie zamieściliśmy orędzie papieża Franciszka, specjalnie przygotowane na ten dzień.

Stąd na wieczorną Mszę św., na godz. 18.00 zapraszamy wszystkich chorych i wszystkich tych, którzy pragną przyjąć Sakrament Namaszczenia Chorych. Przypominamy, że jest to Sakrament uzdrowienia, a nie jak błędnie często powtarzamy „ostatnie namaszczenie”.


4. Z kolei ks. Michał zaprasza na kolejną edycję WARSZTATÓW O MSZY ŚW. pt. „Dotknij, poczuj i zakochaj się w Eucharystii” również na najbliższy czwartek. Warsztaty będą prowadzone przez Skype, a rozpoczną się o godz. 19:00. Zapraszamy do wzięcia udziału wszystkich, którzy chcieli by pogłębić swoją wiedzę o Mszy Świętej.


5. Polecamy LEKTURĘ PRASY KATOLICKIEJ. Zachęcamy do czytania wartościowych artykułów, choć zdajemy sobie sprawę z tego, że w dobie tak wielkiej ilości informacji, które do nas docierają ze wszystkich stron, czytelnictwo jest na bardzo niskim poziomie. Również w naszej parafii.


6. INTENCJE mszalne.


7. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. ZOFII WŁODARCZYK.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.


ks. Bogusław Kozioł SChr, proboszcz

278 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page