top of page
  • ParafiaDobrzany

Ogłoszenia na V niedzielę w ciągu roku (06.02.2022)


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na V Niedzielę w ciągu roku - 6 lutego 2022 -


1. W najbliższy piątek (11 lutego) przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Ten dzień z ustanowienia św. papieża Jana Pawła II obchodzony jest również jako Światowy dzień Chorego. W tym dniu zwraca się naszą uwagę na chorych i na tych, którzy się nimi opiekują zarówno w szpitalach, ośrodkach opieki, ale także w domach rodzinnych i wspólnotach. Z tej okazji udamy się z posługą sakramentalną do naszych chorych. Podczas wieczornej Mszy św. udzielimy sakramentu Namaszczenia chorych.


2. Dziękujemy Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrzanach za ogromną pomoc udzieloną kościołowi w Odargowie w usuwaniu skutków ostatniej wichury, która miała miejsce w naszym regionie. A także dziękujemy p. Robertowi Jarmowskiemu i p. Adamowi Drzazdze z Dolic oraz Edwardowi Bucy z Szadzka za ofiarowanie i dostarczenie dachówek do Odargowa. Również w tym miejscu pragniemy podziękować mieszkańcom Odargowa za pomoc w sprzątaniu zalanego kościoła.

3. Dziękujemy panom i paniom za pomoc w rozebraniu świątecznych dekoracji w naszym kościele.


4. W najbliższą niedzielę, tj. 13 lutego na godz. 11.00 zapraszamy na Mszę św. dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej.

5. W dalszym ciągu zapraszamy do zapisów na pielgrzymki, które planujemy w tym roku. Wciąż są wolne miejsca.


6. INTENCJE.


ks. Bogusław Kozioł SChr, proboszcz

219 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page