top of page

Ogłoszenia na V niedzielę Wielkiego Postu


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na V Niedzielę Wielkiego Postu - 26 marca 2023 -


1. Rozpoczynamy przedostatni tydzień Wielkiego Postu.

Zapraszamy w dalszym ciągu na nabożeństwa związane z tym okresem – a zatem w niedziele na GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym na godz. 17.15 oraz w piątki na nabożeństwa DROGI KRZYŻOWEJ – o godz. 16.30 zapraszamy dzieci, a o godz. 17.15 Wypominki roczne a później o godz. 17.30 Droga Krzyżowa dla wszystkich.

W najbliższy piątek nie będzie Drogi Krzyżowej dla młodzieży o godz. 19.00.


2. W najbliższy piątek, tj. 31 marca zapraszamy na MISTERIUM MĘKI PAŃSKIEJ, które rozpocznie się w naszym kościele o godz. 21.00. W Misterium biorą udział nasi parafianie, a ks. Łukasz jest głównym reżyserem tego przedstawienia.


3. Ponieważ w tym roku I Piątek przypada w Wielki Piątek stąd księża z POSŁUGĄ SAKRAMENTALNĄ udadzą się do naszych chorych w ostatni piątek miesiąca, tj. 31 marca, albo w inny dzień nadchodzącego tygodnia, zgodnie z bezpośrednimi ustaleniami z chorymi.


4. W najbliższą sobotę będziemy przeżywać I SOBOTĘ kwietnia. Zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające o godz. 8.00, a później na Mszę św. na godz. 9.00.

Również w sobotę 1 kwietnia odprawimy Mszę św. w świetlicy w KOZACH o godz. 17.00.

Natomiast za tydzień, w niedzielę zapraszamy mężczyzn na MĘSKI RÓŻANIEC po Mszy św. wieczornej.


5. Za tydzień będziemy przeżywać już NIEDZIELĘ PALMOWĄ, czyli Niedzielę Męki Pańskiej. Msze św. w naszym kościele według zwykłego porządku, z tym że przed Mszą św. o godz. 11.00 urządzimy „Marsz dla Jezusa”. Bardzo prosimy, aby rodzice z dziećmi zgromadzili się przy naszym Urzędzie Gminy, aby o godz. 10.45 móc wyruszyć w procesji do kościoła.

Prosimy o przyniesienie do kościoła palm, aby je pobłogosławić. Palmy można nabyć m.in. w kruchcie, a rozprowadza je nasz Caritas.


6. W zeszłym tygodniu na TACĘ INWESTYCYJNĄ zebraliśmy 3 220 zł. Z serca dziękujemy za ofiary.

Cały czas można składać do koszyczka przy kracie OFIARY na KWIATY do BOŻEGO GROBU.


7. INTENCJE mszalne.


8. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. WŁADYSŁAWY PASIERBIEWICZ z Błotna.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci na wieki. Amen.ks. Bogusław Kozioł SChr, proboszcz

338 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page