top of page
  • ParafiaDobrzany

Ogłoszenia na VI niedzielę w ciągu roku


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

na VI niedzielę w ciągu roku

- 12 lutego 2023 -


1. W nadchodzącym tygodniu zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu na godz. 17.00 oraz na nabożeństwa – we wtorek do św. Józefa, w środę na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartek na nabożeństwo do św. Michała Archanioła a w piątek na modlitwę za zmarłych, wypisanych w Wypominkach rocznych.


2. W związku z trzęsieniem ziemi, jakie miało miejsce w ostatnim tygodniu w Turcji i w Syrii, w najbliższą niedzielę, 19 lutego, po każdej Mszy św. będą zbierane datki przez Caritas na rzecz poszkodowanych.


3. Również w najbliższą niedzielę tacę przeznaczymy na inwestycje w naszej parafii.


4. Do końca ferii zimowych nie będzie jeszcze Mszy św. w tygodniu na naszych wioskach.


5. INTENCJE.


6. W minionym tygodniu do wieczności z naszej parafii odeszła śp. JADWIGA KURPIŃSKA z Dobrzan. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.


7. Niech dar błogosławieństwa Bożego obejmie wszystkich, którzy zaczynają ferie zimowe, obchodzą swoje imieniny, urodziny, czy inne osobiste uroczystości.

Szczęść Boże!


ks. Bogusław Kozioł SChr,

proboszcz

203 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page