top of page
  • ParafiaDobrzany

Ogłoszenia na Wniebowzięcie NMP


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na Uroczystość Wniebowzięcia NMP - 15 sierpnia 2021 -


1. Dziś przypada UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY, zwana potocznie uroczystością Matki Bożej Zielnej. Stąd na każdej Mszy św. święcimy dzisiaj zioła i kwiaty.

Dziś także przypada odpust w naszym kościele filialnym w Krzemieniu. Msza św. odpustowa o godz. 15.00. Tradycyjnie wyruszamy również pieszo na tę uroczystość. Spod kościoła parafialnego wychodzimy o godz. 12.15. Serdecznie zapraszamy.


2. Ks. Sebastian zaprasza wszystkich ministrantów i lektorów na Mszę św. we czwartek, a po Mszy na PIERWSZĄ ZBIÓRKĘ zapoznawczą. Dla tych, którzy nie wyjechali na wakacje obecność obowiązkowa.


3. W najbliższy piątek, 20 sierpnia, o godz. 16.00 w świetlicy w Kozach oraz w sobotę, 21 sierpnia, również o godz. 16.00, ale w kościele w Ognicy, zostaną odprawione MSZE ŚW. DOŻYNKOWE.


4. Przypominamy o SPOTKANIU PRZED PIELGRZYMKOWYM, dla tych którzy wyjeżdżają na pielgrzymkę do Włoch. Spotkanie to odbędzie się 24 sierpnia, tj. w przyszły wtorek, o godz. 19.00 w naszym kościele parafialnym.


5. Dzisiejsza taca jest TACĄ INWESTYCYJNĄ. Dziękujemy za każdą ofiarę, dzięki którym mogliśmy zamówić nowe drzwi wejściowe do kościoła, jak również oddać do renowacji te boczne pod wieżą.

Możemy także planować już kolejną inwestycję, jaką jest zmiana ogrzewania w naszym kościele.


6. INTENCJE.


7. Wszystkim Szanownym i Drogim Gościom, jak i każdemu z Parafian, a w sposób szczególny tym, którzy łączą się z nami poprzez transmisję internetową, życzymy błogosławionej niedzieli, jak również dobrego nowego tygodnia. Niech Pan nam wszystkim błogosławi.


ks. Bogusław Kozioł SChr, proboszcz

313 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page