top of page
  • ParafiaDobrzany

Ogłoszenia na XXI niedzielę w ciągu roku


1. Praktycznie rozpoczynamy ostatni tydzień wakacji. Za tydzień w niedzielę po raz ostatni Msze św. na filiach w porządku wakacyjnym.


2. Ponieważ - jak już było to ogłaszane - w tym roku nie będzie centralnych uroczystości dożynkowych, stąd w przyszłą niedzielę, tj. 30 sierpnia o godz. 9.00 odprawimy Mszę dziękczynną z okazji tegorocznych zbiorów. Intencję zamówiła Pani Burmistrz wraz z pracownikami Urzędu Gminy w Dobrzanach. Po Mszy św. z kolei - jeżeli będą jakieś wieńce - to zrobimy na placu przy kościele mini konkurs.

Poszczególne sołectwa również już zamawiały w swoich kościołach Mszę dziękczynną.


3. Bardzo gorąco dziękujemy za ofiary złożone na poszkodowanych w Bejrucie. Zebraliśmy 1 941,35 zł. Pieniądze te przekażemy przez Caritas.

Dziękujemy również za ofiary złożone przy okazji rozprowadzania w Uroczystość Wniebowzięcia NMP bukietów kwiatów i ziół. I wreszcie dziękujemy bardzo gorąco Parafialnemu Oddziałowi Caritas, jak i Paniom z Odargowa za przygotowanie tychże bukietów zielnych.


4. Ponawiamy informację, że I Komunia Święta w naszej parafii odbędzie się w sobotę 12 września o godz. 11.00 i w niedzielę 13 września o godz. 12.00.


5. Również już dziś informujemy, że Rada Parafialna odbędzie się 9 września, tj. w środę o godz. 19.00.


6. W dalszym ciągu jest do objęcia etat kościelnego.


7. Dziękujemy z serca p. Janowi Krzyżakowi za przeprowadzony remont kruchty w naszym kościele.


8. INTENCJE mszalne.


9. W minionym tygodniu do wieczności odeszła śp. Janina Waleryszak z Dobrzan. R.i.P.


ks. Bogusław Kozioł SChr,

proboszcz

118 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page