top of page
  • ParafiaDobrzany

Ogłoszenia parafialne - III niedziela Wielkiego Postu


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

na III Niedzielę Wielkiego Postu

- 7 marca 2021


1. Bardzo dziękujemy ks. Pawłowi Jasinie za przeprowadzenie tegorocznych REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH. Dziękujemy również wszystkim tym, którzy skorzystali z tych ćwiczeń duchowych. Niech ten czas przyniesienie błogosławione owoce.


2. Dziś po wieczornej Mszy św. kolejny MĘSKI RÓŻANIEC. Zapraszamy mężczyzn w każdym wieku.


3. Na KATECHEZĘ PRZED I KOMUNIĄ ŚW. zapraszamy jutro, w poniedziałek, na godz. 16.30 dzieci z klasy III a.

Natomiast na godz. 17.15 zapraszamy dzieci z klas IV-VI na nabożeństwo DROGI KRZYŻOWEJ, przygotowane specjalnie dla nich.


4. W najbliższą środę, tj. 10 marca, rozpoczniemy NOWENNĘ DO ŚW. JÓZEFA przed uroczystością, która przypada 19 marca. Nowenna ta będzie polegać na odmówieniu litanii do św. Józefa, jako dziękczynienie po Komunii św. Chcemy w ten sposób odpowiedzieć na zachętę papieża Franciszka - w ogłoszonym przez niego roku św. Józefa - abyśmy wzbudzali coraz większą miłość do Opiekuna św. Rodziny i naśladowali jego cnoty i zaangażowanie.


5. Ks. Michał zaprasza na kolejne spotkanie w ramach WARSZTATÓW „Dotknij, poczuj i zakochaj się w Eucharystii”. Spotkanie to odbędzie się tradycyjnie w czwartek, o godz. 19.00 na Skype.


6. Parafialny Zespół CARITAS dziękuje Urzędowi miasta za przywiezienie żywności, a naszej Ochotniczej Straży Pożarnej za jej rozładunek i rozwiezienie paczek na wioski. Dziękujemy również Panu Burmistrzowi za udostępnienie busa gminnego, by osoby, które zostały zaangażowane w projekt „Region Dobrego Wsparcia” mogły pojechać do Szczecina, by podpisać stosowne umowy.

Dziękujemy także wszystkim członkom Caritas za wielkie zaangażowanie w przyjęcie i rozdzielenie żywności dla mieszkańców naszej Gminy.

Równocześnie informujemy, że od dzisiaj Caritas będzie rozprowadzał świece wielkanocne.


7. INTENCJE mszalne.


8. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia, a w sposób szczególny wszystkim naszym Drogim Paniom z okazji przypadającego jutro Dnia Kobiet, składamy najserdeczniejsze życzenia i popieramy je naszą serdeczną modlitwą.


9. W zeszłą niedzielę do wieczności odszedł śp. WINCENTY RAUBO z Bytowa, Tato p. Grzegorza, naszego radnego parafialnego.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci.

Niech odpoczywa w pokoju.


ks. Bogusław Kozioł SChr,

proboszcz

193 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page