top of page

Ogłoszenia parafialne na 11. niedzielę w ciągu roku

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

na 11. Niedzielę w ciągu roku

- 16 czerwca 2024 -

 

1. Do końca bieżącego miesiąca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 i na śpiew Litanii ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.


2. W najbliższy piątek, tj. 21 czerwca zakończymy kolejny rok szkolny i katechetyczny. Stąd zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli, rodziców i pracowników szkoły na Mszę św. na zakończenie roku. Zostanie ona odprawiona o godz. 9.00 w kościele parafialnym. Zgodnie z ustaleniami z Dyrekcją szkoły autobusy dowiozą dzieci do kościoła, a później przewiozą do szkoły, gdzie odbędzie się druga część zakończenia roku szkolnego 2023/2024.


3. Z racji na uroczystości jubileuszowe 25-lecia święceń prezbiteratu ks. Proboszcza w Poznaniu, w przyszłą niedzielę, tj. 23 czerwca w grafiku muszą nastąpić dwie zmiany.

Pierwsza dotyczy Mszy w Szadzku – otóż zostanie ona odprawiona w sobotę o godz. 18.00 i będzie to Msza św. niedzielna. Na pozostałych filiach bez zmian.

A druga zmiana dotyczy przesunięcia intencji mszalnej za śp. Wandę i Jana Radomskich (intencja od dzieci) z godz. 11.00 na godz. 18.00.

Za zmiany przepraszamy.

Równocześnie informujemy, że wakacyjny grafik odprawiania Mszy św. na filiach rozpoczniemy dopiero od niedzieli 5 lipca. Zgodnie z przyjętą tradycją w lipcu w soboty Msze będą: w Ognicy, w Błotnie i w Bytowie, a w pozostałych kościołach w niedziele.


4. Jeszcze raz zapraszamy uczestników wakacyjnego wyjazdu dzieci i młodzieży oraz ich rodziców i opiekunów na spotkanie. Odbędzie się ono jutro, tj. w poniedziałek, 17 czerwca po Mszy św. wieczornej. Rodzice proszeni są o przyniesienie ze sobą PESEL-u dzieci.


5. Dzisiejsza taca była inwestycyjna.

Po Mszy św. z kolei – zgodnie z zapowiedzią - Caritas będzie zbierał ofiary na organizacje kolonii i półkolonii dla dzieci w ramach akcji „Lato 2024”.

Dziękujemy za ofiary.


 

ks. Bogusław Kozioł SChr,

proboszcz

236 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page