top of page

"Ogień z nieba"

W dniu 18. listopada 2023 grupa młodzieży z naszej parafii wraz z ks. Grzegorzem wzięła udział w V Forum Młodych „Ogień z Nieba”, odbywającym się na terenie Zespołu Szkół Salezjańskich w Szczecinie.

Organizatorzy zaproponowali bogaty program muzyczno-modlitewny na który składały się m.in. wspólna modlitwa śpiewem, zapadające w pamięć konferencje i świadectwa, które wygłosili zaproszeni goście specjalni, tacy jak Marcelo Chagas, misjonarz wspólnoty Przymierze Miłosierdzia w Szczecinie. Na swej drodze do kapłaństwa Marcelo przybył z Brazylii i poświęca się działaniom na rzecz ewangelizacji, zwłaszcza wśród osób młodych w Polsce.

W centrum całego wydarzenia była Msza Święta oraz adoracja Najświętszego Sakramentu. W ciągu dnia był również czas na wspólną zabawę na boisku, zjeżdżalni linowej oraz siłowni zewnętrznej. Nie zabrakło także wizyty w czerwono-żółtej restauracji, która z punktu widzenia młodzieży jest nieodłącznym punktem każdego udanego wyjazdu.

Zwieńczeniem całego dnia był koncert Piotra Kowalczyka, rapera występującego pod pseudonimem Tau, kierującego do młodzieży mocny przekaz wiary. Podczas koncertu dwóch uczestników z naszej grupy zaprezentowało swoje umiejętności taneczne na scenie. A wszystko to odbyło się na większą chwałę Bożą.


138 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

X Góra Tabor Junior

Już po raz 10. odbyła się w 15.06. "Góra Tabor Junior", tym razem w Marszewie k. Goleniowa. W wydarzeniu wzięło udział blisko 400 dzieci z piętnastu parafii prowadzonych przez księży chrystusowców: ze

留言


bottom of page