Ogłoszenia na II niedzielę Adwentu

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

na II Niedzielę Adwentu

- 10 grudnia 2023 -

1. Zapraszamy codziennie – od poniedziałku do soboty – na Roraty. O godz. 6.00 śpiewamy Godzinki, a o godz. 6.30 Msza roratnia.

Dzieci zapraszamy szczególnie we wtorki i w czwartki. W tych dniach po Mszy św. śniadanie na salce.

2. Tradycyjnie już przed świętami w świetlicy w Kozach odprawimy Mszę św. Zapraszamy na nią w sobotę, 16 grudnia, na godz. 16.30.

3. Cały czas w kruchcie kościoła można nabywać świece na stół wigilijny, torby miłosierdzia oraz opłatki.

W zakrystii są jeszcze egzemplarze „Ewangelii na każdy dzień” na przyszły rok.

Zachęcamy do nabywania.

4. Za tydzień składkę przeznaczymy na inwestycje. Za wszystkie ofiary już dziś dziękujemy.

Został zakończony remont wieży w Ognicy. Również zakończył się I etap remontu więźby dachowej w Odargowie, w nadchodzącym tygodniu robotnicy mają przykryć kościół tymczasowo płytami. W Ognicy zostały wstawione nowe drzwi do kościoła. Niestety, pogoda przeszkodziła w budowie podjazdu przy naszym kościele.

Do skarbony przy wejściu do kościoła można składać ofiary na energię na ogrzewanie kościoła.

5. W środę, 13 grudnia przypada kolejna rocznica wybuchu stanu wojennego. W sposób szczególny pamiętajmy w tym dniu w modlitwie za naszą Ojczyznę.

6. INTENCJE.