top of page
  • ParafiaDobrzany

Paczka dla Ukrainy


Caritas Polska organizuje akcję pt. "Paczka dla Ukrainy". Na stronach Caritas można znaleźć dokładną instrukcję skompletowania takiej paczki.

W naszej parafii udało się zapełnić 10 takich paczek.

W związku z tym wyrażamy gorące podziękowanie dla wszystkich ofiarodawców, a wśród nich w sposób szczególny pragniemy zauważyć i podziękować p. Barbarze i Dariuszowi Jagodzińskim z firmy ISO-DACH, Radnym naszego Urzędu Miejskiego oraz firmie S.i.B.i. ze Stargardu (Merci beaucoup pour votre don pour le projet: "Package pour l'Ukraine").

Z kolei wolontariuszom Parafialnego Zespołu Caritas dziękujemy za zrobione zakupy potrzebnych towarów i za przygotowanie tychże paczek.


35 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page