top of page

Parafialna Droga Krzyżowa


W Wielki Wtorek (04.04.2023) została odprawiona Droga Krzyżowa ulicami Dobrzan. Rozpoczęła się ona po Mszy św. wieczornej (18.00) na placu przy kościele parafialnym. Następnie ulicami Staszica, Jana Pawła II i Dworcową doszliśmy do cmentarza, a następnie do nowowyremontowanej kaplicy cmentarnej, przy której została przedstawione rozważanie ostatniej stacji Drogi Krzyżowej (XIV - Złożenie do grobu Pana Jezusa). Drodze Krzyżowej przewodniczył ks. Proboszcz, a krzyż mógł nieść każdy, kto chciał i czuł taką potrzebę.

Po zakończonej Drodze Krzyżowej ks. Proboszcz poświęcił krzyż znajdujący się w środku kaplicy, jak również całą kaplicę. Podziękował także Burmistrzowi Dobrzan za przeprowadzony remont. Na koniec głos zabrał również p. Paweł Filip, Burmistrz.174 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page