top of page
  • ParafiaDobrzany

Działalność Parafialnego Oddziału Caritas

Zaktualizowano: 10 maj 2020


8 maja (piątek) od godz. 9:00 strażacy z OSP w Dobrzanach, z powodu panującej epidemii, rozwozili produkty spożywcze i chemiczne potrzebującym mieszkańcom naszej gminy, które zwyczajowo były rozdawane przez Parafialny Zespół Caritas. Taka pomoc dociera w naszej gminie do ponad 600 osób.

Po za tym strażacy rozwieźli "paczki dla seniora" ufundowane z kolei przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego oraz Parafialny Zespół Caritas w Dobrzanach.

Za niezwykle oddaną pracę, ofiarność, trud i poświęcenie w przygotowaniu paczek bardzo dziękujemy parafialnemu Caritas, a strażakom z OSP Dobrzany dziękujemy za rozwiezienie paczek. Dziękujemy także p. Zofii Dziwińskiej wraz z pracownikami sklepu "Lewiatan" za przygotowanie 70 "paczek dla seniora".

Wszystkich zawierzamy opiece Matki Miłosierdzia.

"Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią" (Mt 5,7).


183 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page