• ParafiaDobrzany

Działalność Parafialnego Oddziału Caritas

Zaktualizowano: 10 maj 2020


8 maja (piątek) od godz. 9:00 strażacy z OSP w Dobrzanach, z powodu panującej epidemii, rozwozili produkty spożywcze i chemiczne potrzebującym mieszkańcom naszej gminy, które zwyczajowo były rozdawane przez Parafialny Zespół Caritas. Taka pomoc dociera w naszej gminie do ponad 600 osób.

Po za tym strażacy rozwieźli "paczki dla seniora" ufundowane z kolei przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego oraz Parafialny Zespół Caritas w Dobrzanach.

Za niezwykle oddaną pracę, ofiarność, trud i poświęcenie w przygotowaniu paczek bardzo dziękujemy parafialnemu Caritas, a strażakom z OSP Dobrzany dziękujemy za rozwiezienie paczek. Dziękujemy także p. Zofii Dziwińskiej wraz z pracownikami sklepu "Lewiatan" za przygotowanie 70 "paczek dla seniora".

Wszystkich zawierzamy opiece Matki Miłosierdzia.

"Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią" (Mt 5,7).


176 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie