top of page
  • ParafiaDobrzany

PIĘKNY ODPUST W SZADZKUW Niedzielę Bożego Miłosierdzia (28 kwietnia), w kaplicy w Szadzku (pod tym wezwaniem), przeżyliśmy piękną uroczystość odpustową. Ks. Proboszcz Rafał prosił mieszkańców Szadzka, by stali się strażnikami i apostołami Bożego Miłosierdzia, którego tak bardzo potrzebują nasi parafianie i nasze rodziny.O godz. 13:00 rozpoczęła się Msza Święta odpustowa, której przewodniczył ks. Proboszcz. Eucharystię koncelebrowali ks. Marcin oraz ks. Tadeusz. Szczególną uwagę przykuła przepiękna posługa ministrantów i lektorów, przygotowanych przez ks. Marcina. Po Eucharystii, przed Najświętszym Sakramentem, modląc się Koronką do Bożego Miłosierdzia, zawierzyliśmy Panu mieszkańców i rodziny z Szadzka, nasza Parafię oraz Ojczyznę.


Po wszystkim, przy kaplicy szadzkiej, zgromadzeni wierni zasiedli do stołów i we wspólnocie świętowali dalej odpust. Nie zabrakło pysznej "grochówki", smacznych ciast i dobrej kawy.


Dziękujemy wszystkim mieszkańcom Szadzka, tworzącym wspólnotę wiernych Chrystusowi i Kościołowi uczniów, dziękujemy Ks. Marcinowi, liturgicznej służbie ołtarza oraz wszystkim osobom, które przygotowały uroczystości odpustowe. Tak pięknego odpustu w Szadzku nie było już dawno. Wszyscy jesteśmy pod ogromnym wrażeniem.33 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page