top of page
  • ParafiaDobrzany

Pieczenie pierników


W środę, 14 grudnia nasz parafialny zespół Caritas wraz z Kołem Gospodyń Wiejskich w Dobrzanach zaprosili do świetlicy w remizie OSP (która jest siedzibą KGW) parafian - tych małych i dużych - na wspólne pieczenie pierników. Podczas spotkania mocno zapachniało świętami. Mili goście z wielkim zapałem zabrali się najpierw do wyrabiania ciasta, a po dłuższej chwili wyczekiwania - w trakcie, której podawane było pyszne kakao - do dekorowania. Śmiechu i radości nie było końca. Caritas zakupił potrzebne produkty, a KGW udostępniło całe zaplecze gospodarcze. Ta współpraca na pewno będzie kontynuowana, więc już dziś zapraszamy serdecznie na kolejne wydarzenia, o których będziemy informować.42 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page