• ParafiaDobrzany

PILNE! Modlitwa o zatrzymanie epidemii!


Dziś, tj. 11 marca o godz. 20.00 cały świat, a szczególnie Polska, modli się do Trójcy Przenajświętszej i Niepokalanego Serca NMP o powstrzymanie koronawirusa i ochronę naszych rodzin.

Zapraszamy do naszego kościoła parafialnego w Dobrzanach na godz. 20.00, aby odmówić część chwalebną Różańca Świętego oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia.  Jeżeli ktoś nie może przyjść, to prosimy, módlcie się gdzie jesteście... w domach, wracając z pracy, pracując...


"Święty Boże, święty, mocny,

święty a nieśmiertelny,

zmiłuj się nad nami!


Od powietrza, głodu, ognia i wojny

Wybaw nas Panie!


Od nagłej i niespodziewanej śmierci

Zachowaj nas Panie!


My grzeszni Ciebie Boga prosimy

Wysłuchaj nas Panie!"

311 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Budujmy cywilizację miłości!

LIST PASTERSKI EPISKOPATU POLSKI W SETNĄ ROCZNICĘ POŚWIĘCENIA NARODU POLSKIEGO NAJŚWIĘTSZEMU SERCU PANA JEZUSA Drogie Siostry i Bracia! Za kilka dni, 11 czerwca, w uroczystość Najświętszego Serca Pana