top of page
  • ParafiaDobrzany

Pożegnanie ks. Sebastiana


W poniedziałek, 22 sierpnia na Mszy św. o godz. 18.00 odbyło się oficjalne pożegnanie ks. Sebastiana Stawiereja, który decyzją przełożonych zakonnych obejmie funkcję duszpasterza powołań w naszym Zgromadzeniu. Eucharystii przewodniczył ks. Sebastian, a kazanie wygłosił ks. Proboszcz, który nawiązał przede wszystkim do wspomnienia liturgicznego Matki Boskiej Królowej, które przypadało w tym dniu. Warto podkreślić, że Towarzystwo Chrystusowe w swojej duchowości czci Maryję jaką Królową.

Po Mszy św. swoje podziękowanie wyrazili także parafianie, licznie zebrani na Eucharystii.

Ks. Sebastianowi dziękujemy za wszystko, co uczynił dla naszej w parafii w krótkim, bo zaledwie rocznym pobycie. Dziękujemy za jego szczere zaangażowanie w tych płaszczyznach duszpasterskich, które mu zostały zlecone (m.in. młodzież, LSO, chorzy, 4 filie - Ognica, Błotno, Bytowo, Krzemień).

W nowych obowiązkach życzymy mu Bożego błogosławieństwa i konkretnego wsparcia Maki Boskiej Królowej.

100 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page