top of page
  • ParafiaDobrzany

Pożegnanie Księdza Michała i ustanowienie lektorów i ministrantów.

Po dwóch latach posługi w Naszej Parafii żegnamy Księdza Michała Armatysa, który decyzją przełożonych zakonnych od sierpnia zostanie skierowany do Parafii pw. Chrystusa Króla Wszechświata w Stargardzie. Ksiądz Michał otaczał opieką duszpasterską Ognicę, Sierakowo, Błotno, Bytowo, Krzemień, Dolice i Grabnicę. Pełnił posługę katechety w Zespole Szkół Publicznych w Dobrzanach w klasach VII i VIII. Przygotowywał młodzież do sakramentu bierzmowania. Prowadził Duszpasterstwo Młodzieżowe „Gargano” oraz Zespół „Mika’el”. Zorganizował warsztaty liturgiczne „Dotknij, poczuj i zakochaj się w Eucharystii”. A także był opiekunem Liturgicznej Służby Ołtarza, która na Mszy Świętej została poszerzona. Do grona ministrantów zostali przyjęci: Ksawery Brzeziński, Bartosz Dziwiński i Filip Ilnicki. Lektorami zostali ustanowieni: Michał Krzyżak, Paweł Morozik i Michał Szymanowski. Z całego serca gratulujemy nowym ministrantom i lektorom. A Księdzu Michałowi życzymy Bożego błogosławieństwa na nowej parafii.676 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page