top of page
  • ParafiaDobrzany

Podziękowanie

Zaktualizowano: 1 paź 2021


Jesteśmy po przeżyciu uroczystości odpustowych ku czci św. Michała Archanioła.

Trwały one od niedzieli 26 września do dnia odpustu, czyli 29 września. Te wszystkie wydarzenia, poczynając od pikniku rodzinnego, nie doszły by do skutku, gdyby nie zaangażowanie i dobre serce wielu naszych parafian i nie tylko.

Stąd niniejszym pragniemy podziękować naszym darczyńcom.

A są to:

- Burmistrz i Pracownicy Urzędu Miejskiego; - Rada Parafialna; - Nadleśnictwo Dobrzany; - Sołtys i Rada Sołecka Kozy; - Sołtys i Rada Sołecka Szadzko; - Państwo Agnieszka i Przemysław Szymańscy, sklep "Stokrotka"; - Pani Irena Kantor, sklep "Za grosik"; - Pani Edyta Kałamańska, sklep "Perła"; - Państwo Pilarscy, "Szkółka drzew i krzewów" w Dobrzanach; - Zakład "Forest" w Dobrzanach; - Pan Marian Skraba, firma "Skatom"; - Pani Marzena Wiszniewska, zakład fryzjerski; - Bank Spółdzielczy Goleniów, oddział Dobrzany; - Pan Łukasz Pełczyński; - Pani Renata Tyburska, Kwiaciarnia; - Państwo Edward i Krystyna Orlińscy.

Trzeba również dodać, że przy organizacji festynu skorzystaliśmy także ze środków programu, prowadzonego przez Caritas archidiecezjalną "Region Dobrego Wsparcia".

Poza tym z serca dziękujemy wielu osobom, które pomagały w organizacji festynu i odpustu:

- Liturgicznej Służbie Ołtarza; - Panu organiście i naszym kościelnym; - Zespołowi muzycznemu "Wieczernik" ze Stargardu; - Zespołowi muzycznemu "Mika'el" z naszej parafii; - Chórowi "Apasjonata"; - Zespołowi ludowemu "Jezioranki" z Krzemienia; - Pani Agnieszce z mężem ze Stargardu, firma sprzątająca; - Pani Annie Białek, kwiaciarnia "Anna"; - Panom niosącym figurę św. Michała; - Osobom niosącym sztandary; - Rodzicom dzieci; - Gospodyniom, które przygotowały ciasta; - ks. Marcinowi i ks. Sebastianowi.

Każdemu, kto w jakikolwiek sposób włożył swój dar serca BARDZO DZIĘKUJEMY!

Niech św. Michał Archanioł wstawia się za Wami wszystkimi!

W intencji wszystkich ofiarodawców i ludzi dobrej woli zostanie odprawiona Msza św. w podziękowaniu za wyświadczone dobro.

247 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page