• ParafiaDobrzany

Próba scholi

Zaktualizowano: 24 sie


W poniedziałek 22 sierpnia w godzinach wieczornych w naszej salce parafialnej odbyła się próba połączonych schól z parafii Księży Chrystusowców pracujących na Pomorzu. Spotkanie poprowadził ks. Łukasz. Wzięło w niej udział prawie 30 osób, śpiewających i grających, w sumie z 7 naszych parafii. Spotkanie miało na celu przygotować schole do śpiewania w czasie sobotniej ,,Góry Tabor Młodych" w Klępinie. Mamy nadzieję, że wszystko się uda i będzie pięknie. I BĘDZIE KOLEJNY SUKCES... HEHEHE !!!

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy tworzą z nami to dzieło. Śpiewającym, grającym, i naszym kochanym księżom, którzy zatroszczyli się, aby młodzi z parafii przybyli do Dobrzan. Szczególnie dziękujemy ks. Damianowi, który wspierał nas swoją grą na klawiszach.

Wielkie dzięki.

KRÓLUJ NAM CHRYSTE !!!

ks. Łukasz


74 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie