top of page
  • ParafiaDobrzany

Próba scholi

Zaktualizowano: 24 sie 2022


W poniedziałek 22 sierpnia w godzinach wieczornych w naszej salce parafialnej odbyła się próba połączonych schól z parafii Księży Chrystusowców pracujących na Pomorzu. Spotkanie poprowadził ks. Łukasz. Wzięło w niej udział prawie 30 osób, śpiewających i grających, w sumie z 7 naszych parafii. Spotkanie miało na celu przygotować schole do śpiewania w czasie sobotniej ,,Góry Tabor Młodych" w Klępinie. Mamy nadzieję, że wszystko się uda i będzie pięknie. I BĘDZIE KOLEJNY SUKCES... HEHEHE !!!

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy tworzą z nami to dzieło. Śpiewającym, grającym, i naszym kochanym księżom, którzy zatroszczyli się, aby młodzi z parafii przybyli do Dobrzan. Szczególnie dziękujemy ks. Damianowi, który wspierał nas swoją grą na klawiszach.

Wielkie dzięki.

KRÓLUJ NAM CHRYSTE !!!

ks. Łukasz


79 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page