Przygotowanie do sakramentu małżeństwa w formie on-line

8-go maja 2020 r. rozpocznie się kurs dla narzeczonych organizowany przez Poradnię Fundacji Donum Vitae. Kurs rozpocznie się w piątek o godz. 17.00 a zakończy się w sobotę.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną oraz bezpieczeństwo prowadzących jak i uczestników, kurs odbędzie się wyjątkowo w formie on-line.

Zapisy przyjmujemy za pośrednictwem strony internetowej:

www.poradnia.donumvitae.pl

poprzez formularz:

Przypominamy, że kurs jest częścią całościowego przygotowania do sakramentu małżeństwa. Chociaż nie jest prowadzony przy żadnej parafii, a jego koordynatorem jest Fundacja Donum Vitae, posiada akredytację Wydziału Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej. Świadectwo jego ukończenia jest honorowane we wszystkich parafiach.

W kursie mogą wziąć udział wyłącznie pary, nie ma możliwości pojedynczego udziału w kursie. Każdy uczestnik z osobna otrzyma świadectwo jego ukończenia. Szczegółowy harmonogram spotkań oraz informacje dotyczące uczestnictwa (zalogowania się) w spotkaniach będą przekazane uczestnikom z odpowiednim wyprzedzeniem. Obowiązuje opłata za kurs.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu tel.: 882 02 44 88 lub e-mail: rejestracja@donumvitae.pl

Jolanta Kamola

Fundacja Donum Vitae

Budujmy cywilizację miłości!