top of page

Różaniec dzieci

W każdy czwartek dzieci spotykają się na wspólnej modlitwie różańcowej przy grocie Matki Bożej.

Na każdym spotkaniu dzieci poznają poszczególne osoby - szczególnie dzieci - którym Matka Boża się objawiła i prosiła odmawiać różaniec. Wczoraj bohaterami byli Barbara Samulowska i Justyna Szafryńska, którym Matka Boża się objawiła w Gietrzwałdzie - jedynym miejscu objawień Matki Bożej w Polsce zatwierdzonym przez Kościół. Dzieci nie tylko uczą się praktycznych wskazówek dot. odmawiania różańca, ale zanoszą swoje osobiste intencje do Matki Bożej, którym wyrazem są m.in. własnoręczne róże i serca. Całej modlitwie towarzyszy śpiew, prowadzony przez p. Łukasza, bo przecież "kto dobrze śpiewa, ten dwa razy się modli."

ZAPRASZAMY wszystkich dzieci już w przyszły czwartek na wspólną modlitwę!74 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page