Rekolekcje ODDANIE33

Kolejna edycja rekolekcji ODDANIE33 rozpocznie się 20.02.2021 (we wspomnienie św. Pastuszków z Fatimy - św. Hiacynty i św. Franciszka) i potrwa do 24.03.2021.

Uroczysty akt oddania nastąpi z kolei 25.03.2021.

CZYM SĄ REKOLEKCJE ODDANIE33?

Są to 33-dniowe rekolekcje przygotowujące do oddania się Panu Jezusowi przez Maryję. Na materiały składa się Słowo Boże, nauczanie Kościoła, teksty świętych i mistyków oraz przesłanie objawień Matki Bożej z Fatimy.

Organizatorem jest Fundacja Tota Tua, która działa pod opieką biskupów: ks. bp. Damiana Bryla oraz ks. bp. Szymona Stułkowskiego.

Materiały można znaleźć na stronie: www.oddanie33.pl

Warto podjąć tę formę rekolekcji podczas trwającego Wielkiego Postu w czasie pandemii.

ORĘDZIE OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA NA WIELKI POST 2021

„Oto idziemy do Jerozolimy…” (Mt 20,18) Wielki Post: czas na odnowę wiary, nadziei i miłości Drodzy bracia i siostry, zapowiadając uczniom swoją mękę, śmierć i zmartwychwstanie, aby wypełnić wolę Ojca