top of page

Rok szkolny 2023/24 rozpoczęty


Całe 2 miesiące czekaliśmy na ten moment!!!

Rok szkolny 2023/24 rozpoczęty, w bieżącym roku nieco później, bo 4 września!

Rozpoczęliśmy Mszą Świętą w naszym kościele parafialnym o godz. 8.30 w intencji wszystkich uczniów, całego grona pedagogicznego oraz pracowników szkoły. Eucharystii przewodniczył ks. Grzegorz, w asyście licznie zebranej naszej wspaniałej Służby Liturgicznej. Homilię wygłosili obydwaj księża wspólnie, a oprawę muzyczną zapewnił ks. Dominik. Pod koniec liturgii odbył się obrzęd pobłogosławienia uczniów, nauczycieli oraz wszystkich przyborów szkolnych. Na Mszy św. było obecnych także wielu rodziców.

Po zakończonej Eucharystii udaliśmy się przed szkołę na uroczysty apel.

DZIĘKUJEMY wszystkim za tak liczny udział we Mszy św., aby prosić o pomyślny nowy rok szkolny oraz ŻYCZYMY wszystkim uczniom i nauczycielom dobrego, błogosławionego roku szkolnego!


87 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page