• ParafiaDobrzany

SAKRAMENT BIERZMOWANIA 2019

Aktualizacja: 21 maj 2019
W piątek (17 maja) sześćdziesiąt osiem osób (młodych i dorosłych), w czasie uroczystej Eucharystii, przyjęło Sakrament Bierzmowania z rąk Jego Ekscelencji ks. abpa Andrzeja Dzięgi.
W homilii ks. abp Andrzej wezwał wszystkich do odważnego świadectwa wiary i wierności Chrystusowi oraz Jego Kościołowi. Po liturgii w naszym Domu Zakonnym trwaliśmy w świętowaniu, posilając się pysznościami, przygotowanymi przez rodziców młodzieży.


Dziękujemy z serca ks. Krzysztofowi oraz świeckim animatorom: p. Indze i Janowi Krzyżakom, p. Marcie i Grzegorzowi Ulewiczom, p. Monice Szwajlik - za wielomiesięczne czuwanie nad formacją kandydatów do Bierzmowania. Dziękujemy rodzicom i młodzieży za przygotowanie świątyni i uroczystości. Bóg zapłać Liturgicznej Służbie Ołtarza oraz Zespołowi Mika'el za piękną oprawę liturgii.


(zdjęcia: Mikołaj Ulewicz)47 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Logo_Archidiecezji1.png
ADRES

Parafia Rzymskokatolicka

p.w. św. Michała Archanioła


ul. Staszica 56

73 - 130 Dobrzany

parafiadobrzany@gmail.com

tel. parafia: +48 91 562 00 57

Konto parafialne:

34 9375 0002 8400 0781 2000 0010

Bank Spółdzielczy w Goleniowie

Na_Parafie_Button_v2_959x339 (1).png
Logo Towarzystwo Chrystusowe - kolor.jpg

© PARAFIA ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA  W DOBRZANACH