SAKRAMENT BIERZMOWANIA 2019

Aktualizacja: 21 maj 2019

W piątek (17 maja) sześćdziesiąt osiem osób (młodych i dorosłych), w czasie uroczystej Eucharystii, przyjęło Sakrament Bierzmowania z rąk Jego Ekscelencji ks. abpa Andrzeja Dzięgi.

W homilii ks. abp Andrzej wezwał wszystkich do odważnego świadectwa wiary i wierności Chrystusowi oraz Jego Kościołowi. Po liturgii w naszym Domu Zakonnym trwaliśmy w świętowaniu, posilając się pysznościami, przygotowanymi przez rodziców młodzieży.

Dziękujemy z serca ks. Krzysztofowi oraz świeckim animatorom: p. Indze i Janowi Krzyżakom, p. Marcie i Grzegorzowi Ulewiczom, p. Monice Szwajlik - za wielomiesięczne czuwanie nad formacją kandydatów do Bierzmowania. Dziękujemy rodzicom i młodzieży za przygotowanie świątyni i uroczystości. Bóg zapłać Liturgicznej Służbie Ołtarza oraz Zespołowi Mika'el za piękną oprawę liturgii.

(zdjęcia: Mikołaj Ulewicz)