top of page

SFM w Myśliborzu

Zaktualizowano: 21 mar

W dniach 15-16 marca odbyły się Wielkopostne dni skupienia dla młodzieży z parafii Księży Chrystusowców - już po raz drugi - w domu zakonnym Zgromadzenia Sióstr Jezusa Miłosiernego w Myśliborzu. Nawiązując do pierwowzoru Spotkań Formacyjnych Młodych z Niemiec, w którym dwa tygodnie temu nasza młodzież uczestniczyła, odbywają się cyklicznie podobne spotkania w Polsce. Tak też tym razem grupa naszej młodzieży brała wraz z ks. Grzegorzem i ks. Dominikiem udział w tym spotkaniu.

 Był czas na modlitwę, Msze Święte, spowiedź, adorację, ale też na integrację i zabawę.

 Ponadto odbył się krąg biblijny oraz przeżywaliśmy wzruszającą drogę krzyżową, na której czytane były teksty dzieci nienarodzonych, gdyż młodzież miała możliwość w sobotę podczas Mszy św. podjąć się Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

DZIĘKUJEMY za udział naszej młodzieży, która buduje w taki sposób swoją relację z Bogiem.32 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page