top of page

Spotkanie dzieci ze św. Mikołajem

Dłuuugo wyczekiwany gość na naszych kolejnych już roratach dla dzieci przybył dziś, tj. 07.12. - Święty Mikołaj! W drugie roraty dla dzieci rozważaliśmy kolejny element, który ma nas wprowadzić w nowe hasło roku liturgicznego "Uczestniczę we wspólnocie Kościoła"!  Po Mszy dzieci z rodzicami już tradycyjnie poszli na śniadanie, na które również zagościł prawdziwy św. Mikołaj. Dzieciaki szczęśliwe, bo otrzymali wieeeelkie prezenty

Zapraszamy już na kolejne roraty:

poniedziałku - soboty o godz. 06:30 (Godzinki o godz. 06:00)

dla dzieci i młodzieży we wtorki i czwartki

Przypominamy, że dzieci otrzymują kolejne części szablonu oraz stajenki zarówno na roratach, jak i w niedziele.72 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page