top of page

Spotkanie Formacyjne Młodych w Klępinie 2023

Zaktualizowano: 23 wrz 2023

Wczoraj, tj. 09.08.23, odbyło się kolejne "Spotkanie Formacyjne Młodych" w Klępnie k. Stargardu rozpoczynające kolejny rok integracyjno-formacyjny.

Z naszej parafii wzięło udział w sumie 16 młodych wraz z ks. Dominikiem oraz ks. Grzegorzem. Była modlitwa, Eucharystia, adoracja, konferencja, ale i zabawa, tańce, ognisko i wiele dobrych rozmów. Nasza grupa nie tylko była jedna z najliczniejszych, ale - jak się okazało w konkurencji przeciągania linii - najmocniejsza, wygrywając ze wszystkimi, również silnymi, drużynami. GRATULUJEMY chłopacy! DZIĘKUJEMY organizatorom, rodzicom, a nade wszystko młodzieży za udział. Jesteście wspaniali! Oby jak najwięcej!


87 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page