top of page
  • ParafiaDobrzany

I Spotkanie Formacyjne Młodych w Pyrzycach

Zaktualizowano: 28 lis 2022


Pierwsze polskie Spotkanie Formacyjne Młodych (takie spotkania odbywają się już od kilku lat w Concordii w Niemczech, w których to spotkaniach udział bierze młodzież polonijna) odbylo sie w Pyrzycach w sobotę, 26 listopada 2022 r. Młodzież przyjechała z kilku parafii Chrystusowców wraz ze swoimi duszpasterzami. Uczestniczyliśmy w rekreacji i zabawie, konferencji duchowej i pracy w grupach oraz w uroczystej Mszy św. i adoracji Najświętszego Sakramentu oraz obejrzeliśmy najnowszy film o bł. kard. Stefanie Wyszyńskim pt. "Prorok".

Spotkanie Formacyjne Młodych przygotowała parafia pw. św. Ottona w Pyrzycach i Duszpasterstwo Powołań Towarzystwa Chrystusowego. Kolejne spotkanie odbędzie się 18 marca 2023 r. u nas, w Dobrzanach.

ks. Łukasz


176 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page