top of page

Spotkanie noworoczne w świetlicy w Kozach

W sobotę, 13 stycznia w świetlicy w Kozach miało miejsce spotkanie noworoczne dla seniorów i osób dotkniętych niepełnosprawnością, które zorganizowane zostało przez Burmistrza Dobrzan, Parafialny Zespół Caritas i Parafię.

Spotkanie rozpoczęło się o godz. 17.00 powitaniem i życzeniami, wypowiedzianymi przez p. Burmistrz, przez odpowiedzialną za Parafialny Zespół Caritas p. Martę oraz przez Księdza Proboszcza.

Następnie dzieci i młodzież ze szkoły podstawowej, pod kierownictwem ks. Dominika i p. Łukasza odegrały jasełka, które wcześniej również były już pokazane w szkole i w kościele parafialnym. Mimo to jasełka zrobiły na wszystkich duże wrażenie.

Kolejną częścią spotkania integracyjnego był posiłek, a potem każdy kto chciał, mógł oddać się tanecznym pląsom.

Fot. P. Fidler


116 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page