top of page
  • sstawierej

Turniej piłkarski Liturgicznej Służby Ołtarza w ChociwluW sobotę, 11 września, drużyna piłkarska Liturgicznej Służby Ołtarza naszej parafii uczestniczyła w Turnieju Piłkarskim LSO w Chociwlu. Organizatorzy zebrali dziewięć parafialnych drużyn ministrantów z klas 4-8, z możliwością uczestnictwa jednego starszego zawodnika. W turnieju wzięły udział ekipy z: Chociwla, Goleniowa, Ińska, Poznania Umultowa, Pyrzyc, Szczecin Zdroi, Stargardu (parafia św. Józefa), Władysławowa oraz Dobrzan.


Potraktowaliśmy to wydarzenie jako rozpoczęcie sezonu i pojechaliśmy do Chociwla po zaledwie jednym treningu. Mimo to wywalczyliśmy V miejsce, (strzelając ogółem 6 goli), zaraz za finałową "czwórką", do której zabrakło nam bardzo niewiele, bo zdecydował bilans bramkowy. Wynik był więc dobry, ale pozostał niedosyt, który motywuje nas do lepszego przygotowania się na następne turnieje. Wielkie brawa należą się naszym chłopakom za ogromne zaangażowanie, emocje i grę fair play - dwóm Michałom, dwóm Bartkom, dwóm Filipom, Pawłowi, Mateuszowi i Ksaweremu. Serdecznie dziękujemy też Rodzicom ministrantów za pomoc logistyczną i obecność podczas zmagań piłkarskich.


Zwyciężyła drużyna z Pyrzyc, przed Ińskiem i Chociwlem. Czwarte miejsce zajęła LSO Poznań. Warto dodać, że zwycięska drużyna z Pyrzyc została jednak pokonana 2:1 przez drużynę księży, w której grał ks. Sebastian :). Niemniej, czekamy też na nasz turniejowy rewanż. Mentalnie jesteśmy gotowi zagrać kolejny turniej nawet jutro.


ks. Seb.


Zobacz galerię zdjęć

72 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page