• ParafiaDobrzany

Uczestnictwo w Triduum Paschalnym


Drodzy i Kochani Parafianie.


Z powodu trwającej epidemii koronawirusa i wprowadzonymi obostrzeniami, co do ilości wiernych w kościele, pragnę z bólem serca zakomunikować, że podjąłem decyzję, aby podczas obchodów Triduum Paschalnego (Wielki Czwartek, Wielki Piątek, Wielka Sobota) w kościele znajdowały się TYLKO osoby wyznaczone do obsługi i pomocy w celebracji Liturgii.

Niestety, drzwi kościoła na czas Liturgii będą zamknięte. Będzie transmisja z tychże Liturgii przez Facebooka (Wielki Czwartek i Wielki Piątek - godz. 18:00, Wigilia Paschalna - godz. 20:00).

Musiałem podjąć taką niełatwą dla mnie decyzję w trosce o Wasze zdrowie i życie, a z drugiej strony nie wyobrażam sobie, aby kogoś wypraszać z kościoła.

Bardzo proszę o zrozumienie tej trudnej decyzji. Pozostańcie z nami w duchowej łączności i błagajmy Miłosiernego Boga, abyśmy mogli jak najszybciej spotkać się znów wszyscy razem w kościele.

Ks. Proboszcz

523 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Budujmy cywilizację miłości!

LIST PASTERSKI EPISKOPATU POLSKI W SETNĄ ROCZNICĘ POŚWIĘCENIA NARODU POLSKIEGO NAJŚWIĘTSZEMU SERCU PANA JEZUSA Drogie Siostry i Bracia! Za kilka dni, 11 czerwca, w uroczystość Najświętszego Serca Pana