top of page
  • ParafiaDobrzany

Uczestnictwo w Triduum Paschalnym


Drodzy i Kochani Parafianie.


Z powodu trwającej epidemii koronawirusa i wprowadzonymi obostrzeniami, co do ilości wiernych w kościele, pragnę z bólem serca zakomunikować, że podjąłem decyzję, aby podczas obchodów Triduum Paschalnego (Wielki Czwartek, Wielki Piątek, Wielka Sobota) w kościele znajdowały się TYLKO osoby wyznaczone do obsługi i pomocy w celebracji Liturgii.

Niestety, drzwi kościoła na czas Liturgii będą zamknięte. Będzie transmisja z tychże Liturgii przez Facebooka (Wielki Czwartek i Wielki Piątek - godz. 18:00, Wigilia Paschalna - godz. 20:00).

Musiałem podjąć taką niełatwą dla mnie decyzję w trosce o Wasze zdrowie i życie, a z drugiej strony nie wyobrażam sobie, aby kogoś wypraszać z kościoła.

Bardzo proszę o zrozumienie tej trudnej decyzji. Pozostańcie z nami w duchowej łączności i błagajmy Miłosiernego Boga, abyśmy mogli jak najszybciej spotkać się znów wszyscy razem w kościele.

Ks. Proboszcz

523 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

11 lutego 2022 r. „Bądźcie miłosierni, jak Ojciec wasz jest miłosierny” (Łk 6, 36) Trwając na drodze miłosierdzia przy tych, którzy cierpią Drodzy Bracia i Siostry, trzydzieści lat temu św. Jan Paweł

bottom of page