top of page

VIII Narodowe Czytanie Pisma św.

W 3. Niedzielę Wielkanocną, 14 kwietnia rozpoczął się XVI Ogólnopolski Tydzień Biblijny. W tym roku wydarzeniu towarzyszy hasło: „Powołani do wspólnoty – komunii z Bogiem i bliźnimi w Kościele”. Celem inicjatywy jest odkrywanie i pogłębianie znaczenia Słowa Bożego w życiu Kościoła i w osobistym życiu wiernych. Obchody Tygodnia Biblijnego zainaugurowało VIII Narodowe Czytanie Pisma Świętego, którego przedmiotem lektury w tym roku były Dzieje Apostolskie.

Również i w naszej parafii zostało zorganizowane czytanie Pisma św. Za to przygotowanie odpowiedzialny był ks. Grzegorz. Publiczne czytanie Dziejów Apostolskich rozpoczęliśmy o godz. 15.00. Do czytania zgłosiło się 13 chętnych i w ciągu godziny zostało przeczytane 8 rozdziałów Dziejów Apostolskich.


77 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page