top of page
  • ParafiaDobrzany

Weekend Liturgicznej Służby Ołtarza (6-8 marca 2020)

Zaktualizowano: 11 mar 2020

Miniony weekend owocował w wiele wydarzeń dla naszej Liturgicznej Służby Ołtarza. Grupa starszych ceremoniarzy i lektorów uczestniczyła w rekolekcjach w domu Towarzystwa Chrystusowego w Poznaniu. Uczestnicy wysłuchali konferencji poświęconych cnocie milczenia, wzięli udział w drodze krzyżowej oraz modlili się wraz z naszymi klerykami. Mieli też okazję zwiedzić muzeum diecezjalne oraz kościoły znajdujące się na szlaku eucharystycznym Poznania.

W sobotę swoją przygodę z Służbą Liturgiczną rozpoczęło trzech nowych kandydatów.

Zapraszamy wszystkich którzy chcieli by służyć Bogu przy ołtarzu.

Króluj nam Chryste!


61 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page