top of page
  • ParafiaDobrzany

Wieczór chwały

Zaktualizowano: 5 lis 2022


W I piątek miesiąca, 4 listopada, wieczorem w naszym parafialnym kościele odbył Wieczór chwały i uwielbienia, który zgromadził wielu wiernych z Dobrzan i okolic. Rozpoczęliśmy od Mszy świętej, podczas której przywitaliśmy ks. Ryszarda Oblizajka SChr, który będzie nam pomagał duszpastersko podczas nieobecności ks. Proboszcza. Po zakończonej Eucharystii został wystawiony Najświętszy Sakrament i rozpoczęło się muzyczne uwielbienie.

Dziękujemy wszystkim za obecność, a w szczególny sposób kandydatom do bierzmowania. Bogu niech będę dzięki za każde poruszone serce w sakramencie pokuty i pojednania.

Zapraszamy na kolejne adoracje i wieczory uwielbienia, gdyż ten miniony pokazał, że jest tego potrzeba.


174 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page