WIECZÓR Z EDITH STEIN - TYLKO DLA PAŃ

Nasza parafialna Szkoła Duchowości Katolickiej zaprasza na pierwsze spotkanie z cyklu "WIECZORY TEOLOGICZNE". W czwartek (27 czerwca), w Barze Arkada, wieczór z Edith Stein, świętą Kościoła Rzymskokatolickiego, genialną i cudowną kobietą. Pochylając się nad jej życiem i dziełami, zgłębiać będziemy temat kobiecego geniuszu. Wstęp wolny i tylko dla pań.

19:00 - przywitanie i zawiązanie wspólnoty

19:15 - Geniusz kobiecy w ujęciu św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edith Stein) - konferencja (ks. Rafał J. Sorkowicz SChr)

19:45 - dyskusja

Zapraszamy nasze parafianki, wszystkie kobiety, które nie boją się myśleć, nieustępliwie szukają Prawdy (jak Edith Stein) i które pragną pogłębić swoją wiarę i wiedzę. Na miejscu będzie można zakupić sobie coś do picia. Szkoła Duchowości Katolickiej serwuje lampkę dobrego, delikatnego wina oraz przekąski.

+ do zobaczenia... :)